15 лютого відзначався День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-а річниця виведення військ з Афганістану

Чугуєво-Бабчанський коледж також пам`ятає своїх випускників, які не повернулися з Афганістану: Лузана Володимира, Карманова Олександра та Третяка Миколу…

12 лютого в гуртожитку коледжу відбулася зустріч з воїнами-афганцями: Олександром Дранником, Олексієм Іскандаровим (випускники коледжу), Олександром Лисяком (викладач коледжу) та Володимиром Степовим. У теплій і дружній обстановці з виконанням пісень під гітару Володимиром Степовим пройшов вечір спогадів про війну, дружбу і любов.

А 16 лютого в коледжі відбувся традиційний турнір з волейболу, приурочений до Дня виведення військ з Афганістану, в якому взяли участь 5 команд: смт. Печеніги, с. Гнилиця Великобурлуцького району, с. Артемівка Печенізького району, смт. Кочеток Чугуївського району та Чугуєво-Бабчанський лісний коледж. На змаганнях були присутні почесні гості: Голова Кочетоцької селищної ради Олександр Світайло, Голова Чугуївської районної спілки ветеранів Афганістану Олександр Дранник, Голова Печенізької районної спілки ветеранів Володимир Бусяк та інші.

Перемогу в турнірі здобула команда с. Гнилиця. Щиро вітаємо переможців!

Усім учасникам і гостям бажаємо здоров`я, душевного спокою, злагоди і миру.