Свято 8 березня у коледжі

5 березня 2020 року в актовій залі Чугуєво-Бабчанського лісного коледжу панувала святкова весняна атмосфера, адже усіх жінок і дівчат вітали з Міжнародним жіночим днем – 8 Березня.

Відкриваючи урочисту частину свята, з вітальними словами до прекрасної половини звернувся директор коледжу Хворостяний Роман Федорович, побажав здоров`я, щастя та всіляких гараздів.

Усім представницям чарівної статі студенти та викладачі дарували зі сцени теплоту сердець, доброту посмішок, щирість побажань і гарний настрій. Програма святкового концерту була динамічною, виконавська майстерність і сценічна культура емоційно підкорили присутніх у залі, викликали бурхливі оплески та овації.

Це по-справжньому світле та весняне свято нагадало про найцінніше та найпрекрасніше, що є в нашому житті – кохання, сердечність і вірність. Нехай ці високі почуття надихають нас завжди, незалежно від пори року!