До Всеукраїнського дня бібліотек

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек для студентів першого курсу коледжу було організовано тематичні виставки книг і підручників, що знаходяться у бібліотеці Чугуєво-Бабчанського лісного коледжу, прочитано пізнавальну лекцію про майже п’ятдесятитисячний її фонд, умови зберігання, способи поповнення і пошуку видань.

Особливий інтерес у студентів викликали раритетні видання творів Миколи Гоголя та Олександра Пушкіна, фахові підручники першої половини 20-го століття, а також періоду після Другої світової війни. Завдяки завідувачці бібліотекою О.А. Солодовник до окремих з них студенти змогли доторкнутися власноруч.

Чимало в книгозбірні новинок як для відпочинку, так і для навчання. Є тут фахові видання останніх років, твори сучасних українських митців, публікації викладачів коледжу.

Соціальні мережі послабили інтерес молоді до книги, тому хочеться сподіватися, що такі заходи привернуть увагу студентства до вічного джерела знань – її величності Книги.