Я маю право

Зустрічі студентів коледжу з працівниками поліції стали доброю традицією як система превентивних заходів до багатьох правових питань. Чергова така зустріч відбулася з інспекторами сектору ювенальної превенції лейтенантами поліції Світланою Жугою та Юлією Денисенко, а темами обговорення стало право, булінг і кібербулінг, відповідальність кримінальна й адміністративна, а головне – запобіжні заходи правопорушень, бо, як відомо, правопорушення краще попередити, ніж долати його наслідки. Доступно для сприйняття, у формі діалогу, з використанням наочності інспектори сектору ювенальної превенції розповіли студентам про наслідки вчинених правопорушень. Сподіваємося, що кожна така зустріч допомагає уникнути хибних кроків на шляху становлення особистості і професіонала.