Минає 2021 рік. Яким він був для коледжу?

Минає 2021 рік. Яким він був для коледжу? Чого ми набули, чого прагнемо досягти, яких докладаємо зусиль? Рік був сприятливим і непростим. Коледж провів змістовну вступну кампанію, і цьогоріч студентів додалося. Освітній процес відбувається очно і дистанційно завдяки платформі Тімс Майкрософт. Практики, навчальні і виробничі, проходять в реальних умовах, що дає прикладні навики, за які наші випускники стають конкурентно спроможними. Упродовж року було проведено чимало різноманітних заходів: зустрічей, бесід, дискусій, змагань, акцій тощо. Звичайно, це не весь перелік зробленого. Надалі нас чекає продовження профорієнтаційної роботи, осучаснення матеріально-технічної бази коледжу, самовдосконалення і багато іншого, необхідного якісному освітньому процесу. Тож, з прийдешнім 2022 роком! Наснаги, зусиль й високих результатів! З Новим роком!