Загальноосвітніх дисциплін

Циклова комісія  “Загальноосвітніх дисциплін”

      Методична проблема, над якою працює циклова комісія загальноосвітніх дисциплін, використання інформаційних технологій як засіб підвищення якості знань студентів. Визначені питання, що стоять на контролі циклової комісії: ефективне використання Державної програми «Інформаційні та комунікаційні технології в освіті і науці», підвищення якості знань студентів шляхом упровадження інформаційно-комунікативних технологій, реалізація міжпредметних інтеграційних лекцій та бінарних занять як засіб наступності та узгодженості предметів загальноосвітнього циклу, контроль за удосконаленням та перебудовою методичних матеріалів згідно навчальних програм, залучення  здібних студентів до розв’язання наукових проблем, що реалізуються в навчальному процесі та поза навчальний час, удосконалення комп’ютерних методів, контролю знань, педагогічна підтримка обдарованих студентів.  Викладачі циклової комісії застосовують інтерактивні методи навчання, що сприяють підвищенню ефективності занять та якості знань студентів.

“Знайти своє покликання – це джерело щастя”, – зазначив великий педагог В.О. Сухомлинський.

Теремець Ірина Василівна – голова циклової комісії, викладач Закінчила ХДУ ім. О.М. Горького, 1988, українська мова і література, філолог, викладач української мови та літератури.
Жмурко Світлана Іванівна –  викладач-методист.

Закінчила Харківський державний університет ім. Горького, 1983 рік, математика, викладач математики.

Теслюк Леся Марківна – викладач

Закінчила Волинський державний університет ім. Л. Українки, 1995, українська мова і література, вчитель української мови і літератури;

Харківський соціально-економічний інститут (II вище навчання), 2010, соціальний працівник.

Ростов Олег Вікторович – керівник фізичного виховання. Закінчив Харківський державний інститут фізичної культури, 2000, фізичне виховання і спорт, викладач фізвиховання.
Лисяк Олександр Іванович – викладач

Закінчив Харківський державний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди, 1994, допризовна підготовка та фізична культура, вчитель ДПЮ та фізичного виховання.

Моргун Олександр Олександрович – викладач

Закінчив Харківський державний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди, 1995, фізична культура, вчитель фізичної культури.

Ушакова Любов Леонідівна – викладач.

Закінчила Харківський державний педагогічний  університет  ім.  Г.С. Сковороди, 1992, біологія, вчитель біології.

Стрельникова Лідія Іванівна – викладач.

Закінчила Бєлгородський державний педагогічний інститут ім. Ольминського, 1980 рік, математика і фізика, вчитель математики і фізики.

Харченко Людмила Павлівна – викладач.

Закінчила Харківський державний педагогічний університет   ім.  Г.С. Сковороди, 1978, математика, вчитель математики.

Неклеса Наталія В’ячеславівна – викладач.

Закінчила Харківський державний педагогічний університет   ім.  Г.С. Сковороди, 1993, російська мова та література, англійська мова, вчитель.