Другий день тижня циклової комісії Загальноосвітніх дисциплін

Вільям Шекспір (англ. William Shakespeare ) народився  23 квітня 1564 ( хоча точна дата народження невідома, хрещений 26 квітня 1564) в місті Стратфорд-апон-Ейвон — помер 23 квітня  1616 в Стретфорд-апон-Ейвоні — англійський драматург єлизаветинської епохи, актор і поет. Один із найвідоміших драматургів світу, автор принаймні 17 комедій, 10 хронік, 11 трагедій, п’яти поем і циклу зі 154 сонетів. Шекспір визнаний найвидатнішим англійським драматургом усіх часів. Його вважають національним героєм та одним із символів Англії, її національним поетом. Твори перекладені багатьма мовами світу і з’являються на театральній сцені частіше, ніж п’єси будь-якого іншого драматурга, який коли-небудь жив і творив. Лексичний словник Вільяма Шекспіра становить 29 тисяч різних слів, тоді як сучасний йому англійський переклад Біблії короля Якова — тільки 5 тисяч. Одною з перших україномовних вистав за п’єсою Шекспіра була трагедія «Макбет», поставлена трупою «Кийдрамте» в1920 ріці режисером Лесем Курбасом.

 

 

Знання хімії та біології необхідні для плідної творчої діяльності сучасного фахівця у багатьох галузях:медицині, приладобудуванні та машинобудуванні, електротехніці, мікроелектроніці, сільському та лісовому господарстві, будівництві та інших галузях. Протягом усього свого існування хімія завжди допомагала і продовжує допомагати людині в її практичній діяльності. Тому край важливо свідомо користуватися хімічними знаннями і застосовувати їх в повсякденному житті. Саме про це і є творчі роботи наших студентів.

1. Домашній експеремент “Адсорбція”. Сьогодні багато українців мають проблеми з доступом до питної води через інтенсивні бойові дії. . Невідомо, чи придатна вода для пиття та приготування їжі, тому важливо вміти очистити її в домашніх умовах.

 

2.Для кожної людини спокій і душевна рівновага дуже важливі. Ви дізнаєтесь, як створити затишний куточок в кімнаті за допомогою найпростіших компонентів і хімічних знань.

 

 

3.Під час дистанційного навчання студенти радо створюють творчі проєкти. До вашої уваги робота “Будова рослинної клітини”.