Гуртожиток

На території коледжу розташовані 2 студентські гуртожитки, які радо вітають мешканців та відвідувачів. На базі гуртожитків функціонують медпункт, бібліотека, читальна зала, кабінет студентського парламенту та студентської ради гуртожитку, психологічна служба, кімната відпочинку, кімната самопідготовки та гостьові тимчасові номери.

   

У гуртожитку створені усі необхідні житлово-побутові умови для проживання іногородніх студентів. Кімнати розраховані на проживання з-х та 4-х осіб. На кожному поверсі розміщені кухні з електроплитами, бойлерами обладнані побутова та душові кімнати. У 2010 р. проведена заміна дерев’яних віконних блоків на металопластикові, а також здійснено ремонт житлових приміщень та приміщень загального користування. Гуртожиток забезпечений необхідним твердим та м’яким інвентарем. Для роботи вихователів виділена окрема кімната, де студенти можуть ознайомитись із періодикою. Для організації самопідготовки студентів та проведення виховних заходів обладнаний читальний зал та навчальна кімната.

Як відомо, в здоровому тілі здоровий дух, тож до послуг мешканців гуртожитку тренажерна та хореографічна зали.

Є бажання підготуватися до занять?  Будь ласка, кімната самопідготовки зустріне вас тишею та сприятливою атмосферою навчання!

На базі нашого гуртожитку функціонує психологічна служба, яка вирішує проблеми міжособистісних стосунків та соціалізації студентів, їх успішного входження в суспільство. Зняти психологічну напругу, стан тривожності допоможе практичний психолог Маруценко Людмила Євгенівна

Засідання ОСС, а саме студентської ради коледжу та студентської ради гуртожитку проходять в затишному кабінеті.

Студентська місцева демократія – це запорука становлення свідомої громадянської позиції.

Саме студрада організовує і проводить огляд-конкурс на кращий поверх, блок, кімнату. Роботу студради гуртожитку відображає інформаційний центр, стенд якого розміщується у холі. Члени інформаційного сектору студради регулярно готують випуски стінгазети «Студентський вісник». Традиційними стали вітальні листівки іменинникам, причому не лише студентам, а й працівникам гуртожитку. Інформаційне віконце «Гуртожиток-наш дім» відображає результати перевірок санітарного стану кімнат старостами поверхів та членами санітарно-гігієнічної комісії.

Студентство-краща пора в житті багатьох людей. Спогади про життя в студентському гуртожитку, студентських друзів і вечірки гріють душу усе життя. Життя в студентському гуртожитку це та тема, яка ніколи не втратить популярності. Кажуть, що не можна по- справжньому вважатися студентом не поживши в гуртожитку!

Життя серед незнайомих людей багато чому вчить. Якщо до гуртожитку ви жили в тісному колі родичів, однокласників і друзів, то тут вам доведеться підтримувати стосунки практично з усіма. І це швидше плюс чим мінус, оскільки через короткий проміжок часу ви навчитеся прекрасно знаходити спільну мову з абсолютно незнайомими людьми.

Навчання навчанням та треба і міру знати! В вільний час мешканцям нашого гуртожитку є чим зайнятися. Оселившись студент потрапляє до бурхливого виру студентських справ й змістовного дозвілля. Традиційно для першокурсників студентська рада гуртожитку готує вечір знайомств та дискотеку присвячену початку нового навчального року. На таких вечорах студенти мають змогу подивиться, чому навчились старші й обирати правильні для себе орієнтири й до того ж показати себе.

Студенти ініціативно та завзято приймають участь у таких заходах, як: день іменинника «За чашкою чаю», конкурс-бал «Осінні самоцвіти», свято «День закоханих», літературно-музичний вечір до 8 березня «Про жінку, весну і кохання», шоу-програма «Веселий настрій», виховний захід до Дня матері «Рідна мати моя»

Улюблений День студента та новорічний конкурс бал «Міс та Містер гуртожитку» – це ще одна нагода студентству показати й проявити себе. Доволі кумедні побутові ситуації студенти з гумором переносять на сцену.

ЗАПРОШУЄМО ВАС ДО БУРХЛИВОГО ВИРУ НАШОГО СТУДЕНТСЬКОГО ЖИТТЯ!