Сторінка психолога

Вітаємо вас на сторінці практичного психолога Чугуєво-Бабчанського лісного коледжу

Вашим співрозмовником є практичний психолог Мінаков Сергій Васильович.

 • Є бажання навчитися легко спілкуватися з різними людьми, знайомитися без тривоги і страхів, бути цікавим для ровесників.
 • Є бажання навчитися розуміти свої емоції і керувати ними.
 • Є бажання стати рішучим і доводити розпочаті справи до кінця.
 • Є бажання навчитися без страху і напруги відповідати біля дошки, на сцені і іспиті.
 • Є бажання навчитися відстоювати себе і свої інтереси, при цьому не входити в конфлікт.
 • Є бажання пізнати себе, свої інтереси, здібності – запрошую на консультації і групи особистісного росту.

Ласкаво просимо до психологічної службі коледжу – вище перераховані теми можуть стати як предметом індивідуальної бесіди з психологом, так і однією з тем тренінгового курсу, а конфіденційність та професіоналізм вам буде гарантовано!

Практичний психолог коледжу пропонує заняття по таким курсам:

 • Курс “Повір у себе, свої здібності”.
 • Курс «Емоції і Я. Емоціональний інтелект».
 • Курс «Мотивація досягнень успіху».
 • Курс «Як спілкуватися ефективно».
 • Курс «Керуй мисленням. Позитивне мислення”.

Ці курси можна проходити як офлайн, так і в онлайн режимі.

Iнформацію щодо курсів завжди можна отримати під час особистої зустрічі з психологом, чи зателефонувавши на номер 0956514031. За цим номером, можливо написати повідомлення у Viber, Telegram, Whatsapp, або пошту minakovserhii@gmail.com

Кабінет психолога знаходиться на 3 поверсі адміністративного корпусу каб. № 25.

ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА КОЛЕДЖУ

Психологічна служба коледжу в своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про вищу освіту», Наказом Міністерства освіти України «Про затвердження Положення про психологічну службу системи освіти України», Наказом Міністерства освіти і науки «Про планування діяльності, ведення документації соціальних педагогів, практичних психологів та соціальних педагогів по роботі з дітьми-інвалідами», Наказів управління освіти «Про реалізацію Державних програм», Етичним кодексом практичного психолога.

Організація роботи практичного психолога базується на поєднанні таких компонентів:
– заходах, спрямованих на реалізацію державних, регіональних програм, наказів та рішень;
– запиту і специфіки навчального закладу;
– річного плану діяльності практичного психолога.

Оскільки, психологічна служба закладу освіти є складовою частиною державної системи охорони фізичного та психічного здоров’я молодих громадян України й діє з метою виявлення і створення оптимальних соціально-психологічних умов для всебічного розвитку особистості молодої людини, проблема, над якою працює практичний психолог коледжу визначена як:

«Психологічне забезпечення процесу формування професійних компетентностей студентів із урахуванням індивідуальних, вікових особливостей кожної  молодої людини, її здібностей, уподобань, оточення та ситуації розвитку».

З метою підвищення психологічної культури та своєчасного попередження відхилень у міжособистісних стосунках, а також на запобігання конфліктним ситуаціям у навчально-виховному процесі практичним психологом постійно здійснюється профілактична та просвітницька робота у формі індивідуальних консультувань, тренінгів, лекцій, виступів на педрадах та батьківських зборах.

Зв’язатися з психологом можливо за номером 0956514031. За цим номером, можна написати повідомлення у Viber, Telegram, Whatsapp, або пошту minakovserhii@gmail.com