Матерільно-технічне забезпечення коледжу

Для здійснення освітньої діяльності у Чугуєво-Бабчанському лісовому фаховому коледжі створена відповідна матеріально-технічна база, яка дозволяє забезпечити освітню діяльність за ліцензованими спеціальностями.

Територія ЧБЛФК становить  6,59 га землі, на якій розташовано 2 навчальних корпуси, 3 гуртожитки, стадіон, спортивний майданчик, лазнево-пральний комплекс, столярна майстерня, їдальня, гараж для навчальної техніки, дендрологічний парк, кактусарій, теплиця, пташник, розсадник для вирощування лісогосподарських культур. Територія коледжу перебуває під цілодобовим відеоспостереженням.

   Загальна площа діючих споруд становить 13120,97 квадратних метрів, у тому числі площа навчально-лабораторних приміщень становить 6974,93 квадратних метри. Загальний стан навчальних корпусів, гуртожитків та інших приміщень коледжу відповідає санітарно-технічним нормам і забезпечує належні умови для здійснення освітнього процесу.

   Для організації освітнього процесу коледж має 39 аудиторій, в яких розміщено 30 навчальних кабінетів і 9 лабораторій,  2 навчально-виробничих майстерні.

 

Оснащення навчальних аудиторій та лабораторій спеціалізованим обладнанням створює передумови для організації педагогічної праці викладача та ефективної пізнавальної діяльності здобувачів освіти. У кожній аудиторії та лабораторії є навчальні меблі, класна дошка, наявні відповідно до санітарних вимог освітлювальна апаратура, мережа електроживлення, засоби протипожежної безпеки. Навчальні корпуси коледжу, лабораторії та гуртожитки підключені до мережі Internet, під’єднанні через провайдера ЧКС, мають як дротове підключення, так і покриття Wi-Fi.

   Для організації позанавчальної діяльності в коледжі є актова зала на 336 посадкових місць, обладнана якісною аудіоапаратурою та мультимедійним проектором, функціонує музей історії Чугуєво-Бабчанського лісового фахового коледжу.

  

    Для проведення спортивно-масової роботи у ЧБЛФК є 2 спортивних зали загальною площею 270,8 кв.м., стадіон 5600 кв.м,  спортивний майданчик для баскетболу та волейболу.

 

У коледжі функціонують два гуртожитки на 291 місце, стан яких відповідає чинним санітарним нормам. Площа гуртожитків становить 4122 кв.м.

   

   У приміщенні гуртожитку №2 розташована бібліотека з читальною залою на 26 місць загальною площею 237,7 кв.м. Загальний бібліотечний фонд налічує 48943 примірників літератури, у тому числі навчальної – 18133. Щорічно передплачуються періодичні видання.

   Для надання невідкладної медичної допомоги студентам та педагогічним працівникам у гуртожитку №2 розміщений медичний кабінет загальною площею 100,7 кв.м.

Із 2022 року у закладі функціонує пункт незламності на 50 осіб.

   Коледж має необхідну матеріально-технічну базу, яка гарантує підготовку фахівців на рівні сучасних вимог та задовольняє соціально-побутові потреби студентів.