Музей коледжу

РОЛЬ МУЗЕЮ ЧБЛФК В ПРОЦЕСІ ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ СТУДЕНТІВ

     Музей Чугуєво-Бабчанського лісового фахового коледжу посідає гідне місце у навчально-виховній роботі закладу і стає його своєрідним духовним осередком. Під час екскурсій по музею студенти мають змогу пережити історію, провести паралелі і відчути свою причетність до рідного навчального закладу.

    Експозиція складається з тематичних блоків, які висвітлюють минуле і сучасність. У музеї зберігаються матеріали з історії смт Кочетка, матеріали про заснування і розвиток коледжу, альбоми, стенди, безліч експонатів. Робота музею є невід’ємною ланкою у виховній роботі коледжу і пов’язана з усіма заходами, що проводяться в навчальному закладі, а саме: зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни, воїнами-інтернаціоналістами, ветеранами педагогічної праці, випускниками минулих років, визначними людьми та інш.

    Систематично в музеї проводяться екскурсії для студентів. Матеріал подається в такій формі, щоб викликати у відвідувачів емоційний відгук, спонукати до запитань. Саме тому екскурсії до музею є досить ефективним засобом громадянсько-патріотичного виховання.