Новини

 • 1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом 

  На тлі COVID-19 проблема вірусу імунодефіциту людини і СНІДу, здається, стала менш актуальною. Хоча, насправді, все навпаки: COVID-19 забирає людські життя не як такий, а спричиняє загострення супутніх захворювань, що і призводить до летальності.
  ...

 • Виставка у бібліотеці до Дня голодомору «Свічка 33-го не згасне»

  Наприкінці листопада Україна згадуватиме загиблих від штучного голоду, організованого радянською владою в ХХ столітті. День пам`яті жертв голодомору – щорічний національний день в Україні.

  Українські поети і письменники стали першими літописцями ...

 • 28 листопада – День пам’яті жертв голодоморів

  Голодомор 1932-1933 років – трагедія України, особливо центральних і східних її регіонів: чорноземних, щедрих, життєдайних. Її спровокувала тоталітарна система для власного укріплення і збагачення. Та, як відомо, злочини проти людяності викликають ...

 • Практичний психолог

  2020 рік виявився більш непередбачуваним, ніж очікувалося від високосного року. COVID-19 втрутився у всі сфери нашого життя. У першу хвилю карантину в Україні різко зросла кількість випадків домашнього насильства. Друга хвиля ознаменувалася стрімким ...

 • Наказ №106 “Про деякі питання організації освітнього процесу під час карантину”

 • День Гідності та Свободи

  День Гідності та Свободи є одним із символів українців, які у 21 столітті змушені були повстати, щоб залишитися повноправними громадянами своєї країни. Тоді, у листопаді 2013, ніхто достеменно не знав, що ця мирна громадянська позиція обернеться у ...

 • Вітаємо з Днем студента!

  У Міжнародний день студента дирекція, адміністрація і весь колектив колежду щиро вітає наш золотий фонд - студентство - з його святом! Успіхів вам і здійснення мрій!

  Відеопривітання від голови Харківської обласної державної ...

 • День української писемності й мови

  Сьогодні – День української писемності й мови, свято, яке вже 18 років поспіль відзначається в Україні 9 листопада. Це день вшанування пам`яті Нестора Літописця – послідовника творців слов`янської писемності Кирила і Мефодія.

  Ми є носіями ...

 • Освітній процес у період карантину

  Вимогою сьогодення стало дистанційне навчання у закладах освіти України. Студенти і викладачі нашого коледжу працюють відповідно до штатного навантаження в дистанційній формі в Microsoft Teams, де для них створено команди груп.

  За посередництвом ...

 • Наказ № 102 “Про організацію освітнього процесу під час карантину”

  Наказ № 102 від 13.10.2020

 • 14 жовтня – День захисника України та День українського козацтва

  Завтра Україна відзначає низку почесних свят: День захисника України,  День українського козацтва, створення Української повстанської армії і  найбільше християнське свято осені – Покрову Пресвятої Богородиці.

  Оскільки в закладах освіти є ...

 • 125 років від дня народження Сергія Олександровича Єсеніна (1895-1925), російського поета

  Мабуть, немає людини, яка б була байдужою до поезії С. Єсеніна. Життєвий шлях поета представлений як рух до зіркових вершин. У поезії Єсеніна ми бачимо природу у всі пори року: зимою в пуховому срібному наряді; весною і літом «в зеленой прическе»; ...