Практичний психолог

2020 рік виявився більш непередбачуваним, ніж очікувалося від високосного року. COVID-19 втрутився у всі сфери нашого життя. У першу хвилю карантину в Україні різко зросла кількість випадків домашнього насильства. Друга хвиля ознаменувалася стрімким зростанням почуття тривоги. У таких випадках на допомогу приходить психологічна служба, яку в нашому коледжі очолює С.В. Мінаков. Індивідуальні бесіди зі студентами, консультування батьків і педпрацівників, заходи щодо запобігання та протидії цькуванню, домашньому насильству, торгівлі людьми – це неповний перелік роботи практичного психолога.

Нині продовжується робота над дослідженням рівня адаптації студентів груп нового набору до умов навчання в коледжі за посередництвом команди «Практичний психолог» у програмі Microsoft Teams.

Бажаємо приємних результатів усім учасникам дослідження!