День відкритих дверей у коледжі

13 березня, з дотриманням усіх санітарних норм у період карантину, в коледжі відбувся День відкритих дверей. Гостям було запропоновано урочистість, яка складалася з двох частин: офіційної і розважальної. В офіційній відбулося знайомство з дирекцією й адміністрацією коледжу, презентація спеціальностей, повідомлення про новації вступної кампанії 2021 року. Друга частина продемонструвала вміння і таланти наших студентів – учасників художньої самодіяльності. Наостанок потенційні абітурієнти та їх батьки прослухали мінілекції викладачів спеціальних дисциплін, побачили різноманітну наочність, якою користуватимуться майбутні фахівці лісової галузі. Загалом, знайомство з коледжем відбулося в доброзичливій та пізнавальній атмосфері.