Екскурсія до Чугуївської художньої галереї

Ми завжди раді зустрічам наших студентів з працівниками Чугуївської художньої галереї й знайомству з їх виставками. Час не стоїть на місці, тому в галереї теж відбуваються постійні оновлення, збагачення експонатами тощо. Особливо помітно це зараз, коли зміни торкнулися ледь не половини представленого, осучасненого й постмодерністського. Студенти 111 групи стали відвідувачами галереї і під цікаву розповідь екскурсовода Галини Олександрівни Тимошенко дізналися нове для себе з життя міста Чугуєва, його історії, історії Слобожанщині й України загалом. Надалі нас чекають не менш пізнавальні розповіді й експозиції і про саму будівлю колишніх Штабів військових поселень, вік якої сягає 19 століття, й про історичних персоналій, які, навчаючись тут, почали своє сходження.