Правова освіченість студентської молоді

Правове виховання студентської молоді є одним з провідних напрямів виховної роботи коледжу, і 27 травня студенти мали змогу почути лекцію комунікатора Чугуївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юрія Чумака на тему протидії домашньому насильству, переглянути документальний фільм, а також мультиплікаційний фільм про права громадянина, коли йому інкримінують адміністративне правопорушення. Ще студенти ознайомилися із системою послуг безоплатної правової допомоги, представництва якої є в кожному районному й обласному центрах, дізналися безкоштовний номер телефону єдиного контактного центру. Лекція пройшла з елементами бесіди, запитань/відповідей та дискусії щодо видів домашнього насильства, причин їх появи і наслідків у подальшому житті особистості; дізналися, чого категорично не треба робити, спілкуючись з правоохоронцями після скоєння адмінправопорушення.