Про національно-патріотичне виховання молоді

В усі часи, мирні чи військові, національна свідомість, патріотизм, здатність до самопожертви заради Батьківщини були і залишаються беззаперечними чеснотами. Національно-патріотичне виховання загалом, й навчальна дисципліна “Захист України” зокрема сприяють формуванню цих особистісних якостей. Користуючись нагодою (військовими зборами резервістів Чугуївського загону територіальної оборони), викладач коледжу О. І. Лисяк провів зі студентами-першокурсниками військово-польові навчання на їх базі, де студенти навчалися розбирати і збирати зброю, спілкувалися з керівництвом й особовим складом загону територіальної оборони, прицінювалися до військового обмундирування, і, звичайно, куштували польову солдатську кашу.