Сьогодні росія зруйнувала частину будівлі коледжу

Цьогоріч нашому коледжу виповнилося 100 років. Наприкінці січня, зібравшись усією педагогічною родиною, ми спланували, що відзначимо цю знаменну подію запрошеннями гостей і випускників, будуть екскурсії коледжем, виставки, виступи, концерти…Будемо говорити про здобутки, досягнення, а головне – про людей: майже 30 тисяч випускників від профшколи у 1922 році до коледжу на тепер. І почалася робота. Усе змінила війна. У нашій країні росія свідомо чинить геноцид, руйнує все, прикриваючись мантрою про військові об’єкти, про вплив чи навіть присутність НАТО і США, про звільнення “руським миром”, який насправді і є війною. Сьогодні росія зруйнувала частину будівлі коледжу. Аякже, там був кабінет військової хімії і біології, а навпроти не менш військової інформатики, і військової таксидермії, і супервійськової електротехніки. Малоосвічені люди хочуть, щоб інші були б такими ж: неграмотними, напів дикими (чи повністю), не здатними критично мислити і робити усвідомлені висновки. Не вийде! За декілька годин після обстрілу нам надійшло багато повідомлень, з яких однозначно зрозуміло: ми стали ще згуртованіші, цінуємо, хвилюємося і підтримуємо один одного. А одне з головних свідчень цього – наші воїни – випускники коледжу, які сьогодні боронять і схід, і південь, і залучають до волонтерства, і запалюються ще більшою злістю до ворога. Мотивація – рушійна сила успіху і перемоги. Сьогодні усі ми стали ще більш вмотивованими.