130 років від дня народження українського поета Павла Тичини

До 130-річчя від для народження українського поета, перекладача, публіциста Павла Григоровича Тичини бібліотека пропонує розгорнуту книжкову виставку під назвою «Я ніколи в житті не належав собі».

Матеріал, що представлений на виставці, допоможе кожному не тільки ознайомитись з його творчістю, а й глибше заглянути в душу поета, усвідомити велич поетичного таланту, формувати в себе високі естетичні смаки. Постать Тичини – одна з найтрагічніших в українській літературі, бо за зовнішнім благополуччям, всерадянським визнанням ховалася трагедія митця, який змушений був під тиском ідеології відмовитись від особистого «Я».

Сергій Єфремов в 1923 році написав: «М`який поет, глибокий і проникливий лірик, утратив у тій боротьбі й серед суперечностей часу свою первісну ясність духа, «сонячні кларнети» замовкли, заглушені боротьбою».

Мабуть, немає таких тем, яких не торкнувся б у своїй творчості Павло Григорович. Однак, про що б він не писав, якої б далечини не сягали його думки й почуття, у серці поета завжди жила безмежна й тремтлива любов до рідної землі, до рідного народу.

Запрошуємо до перегляду всіх, хто бажає познайомитись з його неперевершеною творчістю.