14 травня було висаджено 200 штук саджанців дубу звичайного

За ініціативи директора Чугуєво-Бабчанського лісного коледжу Романа Хворостяного та за підтримки керівництва ДП “Чугуєво-Бабчанське лісове господарство” 14 травня було висаджено 200 штук саджанців дубу звичайного (Quercus Robur L. ) із закритою кореневою системою в кварталі 246 Кочетоцького лісництва № 2.

Молоді дубочки тепер красуватимуться в рекреаційній зоні лісового насадження, яку місцеве населення облюбувало для відпочинку та називають “Прозорий парк”.

Варто зазначити, що садивний матеріал був вирощений на навчально-дослідному майданчику коледжу із насіння клонових дубів.

Викладачі, студенти та працівники лісгоспу зробили маленький, але такий важливий внесок для відновлення лісів. Бо хто ж, як не теперішні і майбутні лісівники, дбатиме про зелене багатство людства!