15 лютого – День вшануванування учасників бойових дій на території інших держав

А ще 15 лютого 1989 – закінчення війни в Афганістані, під час якої загинуло 2572 наших земляків. У вирі подій протягом останніх вісьмох років події Афганістану 70-х – 80-х років 20 століття дещо загубилися, але цього не повинно бути, адже стільки родин не дочекалися своїх дітей, братів, батьків… Одним із тих, хто з власного досаіду знає про ті події, є викладач “Захисту України” ЧБЛФК Олександр Лисяк. Сам, а також його бойові побратими постійно переповідають і підтримуюють пам’ять про ті жорстокі події. Наш коледж зустрічає студентів і гостей меморіальною дошкою, на якій – імена полеглих в афганській війні студентів-випускників: Миколи Трет’яка, Олександра Карманова, Володимира Лузана. Вічна пам’ять і вічна шана вам, хто віддав своє життя у війнах по всьому світу.