25 листопада – Міжнародний день проти насилля щодо жінок

25 листопада – Міжнародний день проти насилля щодо жінок. За такою темою до акції “16 днів проти насилля” практичний психолог коледжу С. В. Мінаков провів зі студентами бесіди і лекції. Під час них молодь почула про види насилля загалом, форми їх прояву, наслідки і для свідомості людини, і для подальшого її життя, та, головне, як їх попередити, уникнути або побороти, коли насилля сталось. І хоч тема стосувалася насилля над жінками, відомо, що обійти гендерне коріння цього явища неможливо. Тому активними були всі слухачі й учасники заходів. Про це засвідчила кількість поставлених фахівцю питань, наведених з власного досвіду прикладів, уявних ситуацій. У межах вищезгаданої акції заплановано низку роз’яснювальних заходів серед студентської молоді з превентивною метою, а також можливих шляхів звернення до компетентних органів, поділитися пережитим тощо.