Циклова комісія спеціальних дисциплін спеціальності Агроінженерія

Основні сфери виробничої діяльності спеціалістів цього профілю: ремонтно-механічні майстерні держлісгоспів, тракторні бригади лісництв, цехи переробки деревини, пункти переробки деревини, нижні склади, відділення по ремонту і технічному обслуговуванні бензопил держлісгоспів, гаражів тощо.

Конарєв О. Конарєв Олександр Олександрович

Голова циклової комісії

Кваліфікаційна категорія та педагогічний стаж: викладач вищої категорії, 28 років

Освіта: Харківський державний технічний університет с\г, механізація с/г, інженер-механік, 1995 р.

Викладає дисципліни: “Експлуатація машин і механізмів”,          ” Інженерна графіка”,” Машини та механізми лісового господарства”,” Ремонт машин”,” Основи стандартизації та метрології”.

Зарицька О. Зарицька Ольга Миколаївна

Кваліфікаційна категорія та педагогічний стаж: викладач вищої категорії, 22 роки

Освіта: Харківський інститут механізації та електрифікації сільського господарства,  механізація с/г, інженер-механік, 1985 р.; Харківський фінансово-економічний інститут, бухоблік, бухгалтер, 2000р.

Викладає дисципліни: “Матеріалознавство”, “Основи креслення”

Недбай О. Недбай Олена Олександрівна

Кваліфікаційна категорія та педагогічний стаж: викладач вищої категорії, 30 років; лаборант циклової комісії спеціальних дисциплін “Агроінженерія”.

Освіта: Загальносоюзний заочний інститут харчової промисловості (МДТУ ім.. К.Г. Розумовського),Економіст,1991 р.

Викладає дисципліни: «Основи підприємницької діяльності», «Економіка виробництва»,  «Маркетинг та зовнішньоекономічні відносини», «Основи малого бізнесу».

Мерзляков Олександр Володимирович

Кваліфікаційна категорія та педагогічний стаж: викладач спеціаліст другої категорії, 6 років

ОсвітаХНТУ с/г,  машини та обладнання с/г виробництва, інженер-механік, 2008 р.

Викладає дисципліни:  “ПБДР”

Маляр Євгеній Леонідович

Кваліфікаційна категорія та педагогічний стаж: викладач спеціаліст,3 роки.

Викладає дисципліни: “Основи охорони праці”, “Електротехніка і електрообладнання”, “Основи автоматизації”, “Обладнання лісопильно- деревообробного виробництва.

Новіченко Едуард Георгійович

Посада: викладач спеціаліст, адміністратор бази даних.

Кваліфікаційна категорія та педагогічний стаж: викладач спеціаліст, 1 рік

Освіта: Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”, інженер з машинобудування (КГТЗ),2018р.

Викладає дисципліни: “Трактори і автомобілі”, “Механізація лісового господарства”, “Комп’ютерна графіка”.

Мальований Антон Віталійович

Кваліфікаційна категорія та педагогічний стаж: викладач спеціаліст

Освіта: Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», спеціальність «Автомобільний транспорт»

Викладає дисципліни: «Технічна механіка», «Правила улаштування та безпечної експлуатації кранів і посудин, що працюють під тиском», «Комп’ютерне моделювання».

Жмурко Олексій Федорович

Кваліфікаційна категорія та педагогічний стаж: завідувач навчально-виробничою майстернею, ІІ категорія, 28 років

Освіта: Харківський інститут механізації та електрифікації с/г,  механізація с\г , інженер-механік, 1992р.

Шарко Микола Васильович

Кваліфікаційна категорія та педагогічний стаж: майстер виробничого навчання, 9 років

Освіта: Чугуєво-Бабчанський лісний технікум, устаткування лісозаготівельних підприємств і лісового господарства, технік-механік, 1973 р.

Гопанчук Володимир Васильович

Кваліфікаційна категорія та педагогічний стаж:майстер виробничого навчання, 20 років

Освіта: Чугуєво-Бабчанський лісний технікум, , мисливське господарство, мисливствознавець, 2004 р.; Чугуєво-Бабчанський лісний коледж,  експлуатація і ремонт обладнання лісового комплексу, технік-механік, 2017 р.