3 день тижня циклової комісії спеціальності 208.Агроінженерія

1.Виховна година: “Моя професія-механік”

(скріншоти)

Відеозапис виступу випускника Чугуєво-Бабчанського лісного технікуму (таку назву мав наш коледж раніше), який 25 років пропрацював механіком автотранспортного цеху Виробничого управління водного господарства «Донець», а зараз працює майстром виробничого навчання в нашому коледжі, навчає студентів керувати трактором – Шарка Миколи Васильовича:

До вашої уваги відео-звернення випускника Харківського національного технічного університету сільського господарства імені П.Василенка інженера-механіка, який більше 5 років пропрацював головним механіком комплексу водопостачання «Донець», а зараз є директором цього підприємства і за суміцництвом викладачем циклової комісії «Агроінженерія» Марзлякова Олександра Володимировича:

2.Вікторина: “А чизнаєте ви будову автомобіля?”