В День довкілля 15 квітня 2023 року Чугуєво-Бабчанський лісовий фаховий коледж приймав поважних гостей

Згідно доручення Юрія Болоховця – Голови Державного агентства лісових ресурсів України, проводився екологічний захід-зустріч. Начальник Північно-Східного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства Олександр Лисенко та працівники управління, директор Чугуєво-Бабчанського лісового фахового коледжу Валерій Солодовник, директор Департаменту захисту довкілля та природокористування Харківської обласної військової адміністрації Андрій Нерета, начальник Чугуївської військової районної адміністрації Сергій Лободенко, заступник начальника Чугуївської районної військової адміністрації Олександр Апостол, голова Харківського обкому профспілки працівників лісового господарства Борис Білоус висадили в дендропарку фахового коледжу саджанці рідкісних деревних і чагарникових порід. Також в актовій залі коледжу проводилося засідання, а потім делегація побували на екскурсії у музеї.

Це був важливий захід, який показує необхідність відтворення лісів, адже в Україні це зараз є і буде одним з найактуальніших завдань. Та й символічно проводився він в освітньому закладі, який уже ось століття готує спеціалістів для роботи в лісовій галузі.