Четвертий день тижня циклової комісії Загальноосвітніх дисциплін

Щороку у третій четвер травня в Україні важлива подія-День вишиванки!

Саме до Дня вишиванки була приурочена виховна година для студентів коледжу,метою якої є збереження національних цінностей та їх популяризація серед молоді.
Студенти дізналися про історію появи вишитої сорочки та про модні тенденції сучасної вишиванки.
Так,дійсно,вишиванка пройшла тернистий шлях крізь віки,щоб залишитися взірцем патріотизму для мільйонів українців і кожен українець сьогодні знає,що вишиванка не просто одяг,а частина душі українського народу.Свято покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.
Підтримаємо традиції нашої незламної нації!
Хай вишиті українські рушники,сорочки,скатертини,ікони,картини стануть оберегами у ваших оселях!
Ми з вами усі-українці,яких об’єднує у велику родину любов до рідної землі,до пісні,до вишиванки!