День фізичної культури та спорту в Україні

14.09.24р. у селищі Кочеток до Дня фізичної культури та спорту в Україні було проведено волейбольний турнір між командами селища Кочеток та ЧБЛФК.

За результатами змагань визначено та нагороджено кращих гравців команд.
Всі учасники були нагороджені дипломами, медалями, солодощами.

Після закінчення спортивних змагань всіх присутніх пригощали святковим кулішем.
Неочікуваний подарунок був презентований командам – волейбольна сітка та два м’ячі.

16.09.24р. виклачами фізичного виховання Лисяком О.І. та Моргуном О.О. була проведена відкрита виховна година «Від фізкультурника до олімпійця та легенди українського спорту».

У рамках цього заходу пройшли онлайн-змагання серед юнаків по підтягуванню на перекладині та згинанні рук в упорі лежачи.

Переможцем у цих змаганнях став студент 221 групи Бакланов Олексій.
Друге місце посів студент 431 групи Завітов Іван.
Ці студенти нагороджені пам’ятними дипломами та грошовою премією.

Вітаємо з першістю у змаганнях! Ви гідно виступили і довели, що ви кращі і гідні цієї перемоги! Бажаємо рухатися вперед і підкорювати все нові і нові п’єдестали! Домагатися найкращих результатів і бути лідерами! Нехай вам завжди супроводжує синій птах удачі і приємний аромат перемоги!