День захисників і захисниць України

Уже восьмий рік ми відзначаємо День захисників і захисниць України – свято, започатковане у перший рік Російсько – української війни. 14 жовтня ще й велике православне свято – Покрова Пресвятої Богородиці – покровительки українського війська, день заснування Української повстанської армії. Дійсність змушує дотримуватися її законів, і чимало студентів і випускників коледжу сьогодні є військовослужбовцями або студентами військових закладів освіти. Кажуть, що військова форма личить усім. Так, але вона – символ відваги, почуття громадянського обов’язку, патріотизму, життя, пам’яті…
Герман Бродніков, випускник коледжу, учасник бойових дій під Авдіївкою і Мар’їнкою, мав тяжке поранення. 7 листопада 2019 року загинув під час обстрілу біля Авдіївки. Похований поруч з могилою батька, теж військового. Вічна і світла пам’ять вам, захисники України.

Гомон Олександр, випускник 2015 року, після проходження служби навчається в Харківському національному університеті повітряних сил імені Івана Кожедуба.

Беспелюгін Денис, 2015 – 2017 роки навчання, академвідпустка, військовослужбовець повітрянодесантної бригади, учасник бойових дій.

Чапля Антон, випускник 2016 року, нацгвардієць.

Лопанський Дмитро, випускник 2018 року, військовослужбовець ЗСУ.

Кушицький Артем, випускник 2018 року, військовослужбовець Державної прикордонної служби України.

Сердюк Микола, випускник 2018 року, військовослужбовець ЗСУ.

Гончаренко Валерій, випускник 2020 року, нацгвардієць.

Лахтін Данило, випускник 2020 року, нацгвардієць.

Соболь Данило, випускник 2020 року, студент Харківського національного університету повітряних сил імені Івана Кожедуба.

Волкогон Сергій, випускник 2020 року, прикордонник.

Гулевич Тарас, випускник 2020 року, військовослужбовець Державної прикордонної служби України.

Настенко Олексій, випускник 2020 року, військовослужбовець правопорядку.

Тесленко Едуард, випускник 2020 року, солдат строкової служби.

Радченко Сергій, випускник 2021 року, солдат строкової служби.
Такі дорослі, самостійні, впевнені у власних силах, а ми пам’ятаємо їх п’ятнадцяти –  сімнадцятирічними вступниками коледжу, які в перші тижні навчання розпитували, як знайти ту чи іншу аудиторію. Іноді їх треба було надихати до відповіді на заняттях, нагадуючи, що “мужчина” – від слова “мужність”. А тепер – найщиріші вітання з Днем захисників своєї країни, народу. Вітаємо усіх військовослужбовців! Ви – наша гордість, наша надія!