День захисників і захисниць України
Уже восьмий рік ми відзначаємо День захисників і захисниць України – свято, започатковане у перший рік Російсько – української війни. 14 жовтня ще й велике православне свято – Покрова Пресвятої Богородиці – покровительки українського війська, день заснування Української повстанської армії. Дійсність змушує дотримуватися її законів, і чимало студентів і випускників коледжу сьогодні є військовослужбовцями або студентами військових закладів освіти. Кажуть, що військова форма личить усім. Так, але вона – символ відваги, почуття громадянського обов’язку, патріотизму, життя, пам’яті…
![](https://cblk.edu.ua/wp-content/uploads/2021/10/MicrosoftTeams-image-53-214x300.jpg)
Такі дорослі, самостійні, впевнені у власних силах, а ми пам’ятаємо їх п’ятнадцяти – сімнадцятирічними вступниками коледжу, які в перші тижні навчання розпитували, як знайти ту чи іншу аудиторію. Іноді їх треба було надихати до відповіді на заняттях, нагадуючи, що “мужчина” – від слова “мужність”. А тепер – найщиріші вітання з Днем захисників своєї країни, народу. Вітаємо усіх військовослужбовців! Ви – наша гордість, наша надія!