До Дня фізичної культури і спорту

Щорічно другої суботи вересня в Україні відзначається День фізичної культури і спорту. Неможливо не помітити, що в останні роки все більше молоді обирає активний спосіб життя, дбає про власне фізичне здоров’я, яке є запорукою здоров’я морального. І студенти нашого коледжу не залишаються осторонь цієї позитивної події. Заздалегідь починаються приготування: формуються команди для змагань у різних спортивних секціях, обирається спортивний актив груп, налагоджується робота спортивного і тренажерних залів.

Вимушеною, але доречною і корисною родзинкою цьогорічних занять фізичною культурою є їх проведення на свіжому повітрі. Із задоволенням студенти змагаються, опановують нові навики, знайомляться з ветеранами спорту, переймають їх досвід.

Тож  щиро привітаємо усіх небайдужих до фізичної культури і спорту і побажаємо їм гартування характерів, витривалості, професійного зростання, високих цілей й обов’язкового їх досягнення!

Зі святом!