До Дня працівника лісу

З 1993 рока в у третю неділю вересня щорічно в Україні святкується День працівника лісу — професійне свято працівників лісового господарства, лісової, деревообробної та целюлозно-паперової промисловості України.

Ліси беруть участь у формуванні клімату планети, переробляють шкідливі викиди, зберігають водні ресурси, регулюють баланс води на Землі, допомагають зберегти родючість грунтів і ландшафти. Ліс – середовище існування приблизно 3/4 усіх видів рослин, тварин і грибів, що є на нашій планеті.

Ліс – джерело роботи та матеріального благополуччя значної частини населення. Ліс забезпечує деревиною і продуктами її переробки, харчовими і лікарськими ресурсами, забезпечує здорове середовище для людей. Ліс є частиною культурно-історичного середовища, під впливом якого формуються культура і звичаї цілих народів.

В нашому коледжі від циклової комісії «Лісове господарство» Людмилой Бєловой був проведений захід «Життєданий ліс». Студенти з задоволенням слухали нову для них інформацію щодо ролі лісу для всієї Землі, з радістю переглядали фото і з розумінням відносяться до майбутньої професії. Ми будемо намагатися примножувати площі лісів, любити ліс, шанувати і берегти його для майбутніх поколінь!