Ліс – легені планети

«Ліс – легені планети», – хто з нас не чув цей вислів! Сьогодні люди, які забезпечують і наше дихання, і допомагають облаштовувати побут, і продукують силу-силенну необхідного відзначають своє професійне свято – День працівників лісу. Ми, викладачі і студенти Чугуєво-Бабчанського лісного коледжу, теж є часткою цієї професії, і до свята підійшли по-своєму. Так, викладачі циклу дисциплін спеціальності «Лісове господарство» підготували змістовну лекцію на тему «Щоб у лісі працювати – його треба любити». А разом із викладачами циклу загальноосвітніх дисциплін провели дійство відкриття символу коледжу – доброго лісового духа Штефана, ім’я якому дружно обирали онлайн-голосуванням.

Через карантин групи нового набору розпочали навчання у різний час, і завдяки цій випадковості їх посвята у студенти відбулася напередодні майбутнього професійного свята.

Шановні працівники лісу! Щиро вітаємо вас! Натхнення вам у цей нелегкий час! Розраховуйте на нашу допомогу у найближчому майбутньому. Не підведемо!