Освітній процес у період карантину

Вимогою сьогодення стало дистанційне навчання у закладах освіти України. Студенти і викладачі нашого коледжу працюють відповідно до штатного навантаження в дистанційній формі в Microsoft Teams, де для них створено команди груп.

За посередництвом цієї програми здійснюється виховна робота у коледжі. Так, для запобігання правопорушень, зокрема, випадків хуліганства, наруги над похованнями, осквернення чи знищення релігійних святинь юристом коледжу і класними керівниками навчальних груп було проведено виховні онлайн-бесіди, з яких студенти дізналися про ймовірні причини цих вчинків і покарання, передбачені вітчизняним законодавством.

Також студенти отримали поради щодо якісного використання власного дозвілля. Це і читання високохудожньої літератури, і розвиток майбутніх професійних навиків, і вдосконалення власної фізичної форми – усього, що сприяє розширенню особистісного світогляду і формуванню естетичних смаків.