Онлайн – день відкритих дверей коледжу

От і відбувся наш перший прямий ефір, під час якого ми презентували наш коледж і його спеціальності. Скільки хвилювань відчув кожен з учасників: підготовка до участі, уміння вести онлайн-трансляцію, форс-мажор, який чомусь обов’язково виникає у найнепередбачуваніший момент! Але ми це зробили, ми змогли! Власними зусиллями, без жодних капіталовкладень, на запалі й прагненні гідно позиціонувати нашу альма-матер. А по закінченні – підбиття підсумків, що було так, а що – ні, дорікання і заспокоєння, і дружне фотографування. Приємно, що робота над Онлайн-днем відкритих дверей ЧБЛК принесла досвід і задоволення, згуртувала і надихнула на її продовження. Особлива шана блогерам й операторам-початківцям: Лисяк Яні й Назаренко Марині, Бондаренку Максиму й Дерев’янкіну Івану, Міхаліну Максиму й Бєрлізєву Даниїлу, Білокобилі Олександру, Іванову Геннадію та Солянику Дмитру.