Останній день тижня циклової комісії спеціальності Агроінженерія

Сьогодні пройшов четвертий ( заключний) день тижня циклової комісії спеціальності Агроінженерія.

Була проведена навчальна конференція студентів спеціальності Агроінженерія “Цікавинки спеціальних дисциплін”, оголошені переможці тематичних вікторин, підведені підсумки тижня циклової комісії.

Доповідь для навчальної конференції студентів “Цікавинки спеціальних дисциплін” підготував студент 211 групи Євгеній Петров. Керівник : викладач Олена Недбай.

Доповідь для навчальної конференції студентів “Цікавинки спеціальних дисциплін” підготував студент 221 групи Іван Черевченко. Керівник : викладач Ольга Зарицька.

Доповідь для навчальної конференції студентів “Цікавинки спеціальних дисциплін” підготував студент 211 групи Сібіряков Владислав. Керівник : викладач Євгеній Маляр.

Доповідь для навчальної конференції студентів “Цікавинки спеціальних дисциплін” підготував студент 241 групи Руслан Рєзванов. Керівник : викладач Олександр Конарєв.