Останній день тижня циклової комісії Лісове господарство

Цікава насичена програма тижня циклової комісії Лісове господарство добігла кінця і залишилось найприємніше-підбиття підсумків і відзнака переможців. З 21 по 28 березня в соціальних мережах коледжу тривав перегляд конкурсних відео-робіт серед студентських груп, головна мета якого була популяризація роботи в лісовій галузі та привернення уваги студентської молоді до проблем збереження лісових насаджень, цінності та значення лісів для природи і життя людей у світі і в Україні.

Для відбору переможців була створена комісія,куди увійшли заступник директора з навчально-виховної роботи Доценко І.В., викладач історії та філософії Колпакова Ю.С та фахівець ЄДЕБО Пугачева Н.В.

Сьогодні, 29 березня, нарешті,  були озвучені переможці:

3 місце розділили між собою 421 та 231 група

2 місце зайняла 111 група

Ну а перемогу заслужено отримала 141 група!

Також за найбільшу кулькість переглядів та вподобайок в соціальних мережах Інстаграм та Фейсбук приз глядацьких симпатій виборола 141 група.

Відео інших груп,які приймали участь:

121 група

131 група

132 група

143 група

211 група

222 група

241 група

431 група

Не залишились сьогодні без уваги і переможці вікторини “Кращий знавець лісу”:

Диплом за 1 місце отримала студентка 111 групи Задвінська Єлізавета

за 2 місце студент 121 групи Белявський Юрій

Та за 3 місце студент 241 групи Рєзванов Руслан

Студенти та керівники дослідних робіт конференції “Ліси та інновації” теж нагороджені дипломами та сертифікатами. Дякуємо усім за участь!