Перемога слобожанських лісівників

25-26 березня 2021 року на базі Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства Національного лісотехнічного університету України (Львів) в онлайн-режимі відбулася Олімпіада з лісового господарства студентів випускних курсів коледжів.

Участь в Олімпіаді взяли 57 студентів із 12 провідних фахових коледжів лісового господарства. Чугуєво-Бабчанський лісний коледж представляли четверо студентів 141 групи спеціальності «Лісове господарство», а саме: Бондаренко Максим, Галілей Олександр, Добролежа Альбіна та Саржевський Іван, яким довелося виконувати як теоретичні, так і практичні завдання.

За результатами Олімпіади з лісового господарства 26 березня було визначено переможців та призерів: усі четверо представників нашого коледжу здобули призові місця. Лідером турнірної таблиці став Максим Бондаренко, який набрав 84 зі 100 можливих балів. Альбіна Добролежа також посіла одне з перших місць, набравши 76 балів. Іван Саржевський та Олександр Галілей посіли відповідно друге та третє місце.

Дякуємо всім викладачам, які брали участь у підготовці студентів! Щиро вітаємо переможців та призерів Олімпіади з лісового господарства та зичимо нових звершень!

(посилання на новину, опубліковану інститутом: https://ilspg.nltu.edu.ua/2021/03/olimpiada-z-lisovogo-gospodarstva/)