Шановні студенти закладів вищої освіти м. Харкова!

Просимо Вас взяти участь в дослідженні розповсюдження вживання наркотиків, алкоголю, тютюну та інших форм залежної поведінки серед молоді. Опитування повністю анонімне! Дані будуть використані тільки після комп’ютерної обробки в узагальненому виді. Окрім запитань про залежну поведінку до складу опитувальника включено психодиагностичні методики спрямовані на вивчення особистості, скринінг проявів найпоширеніших серед молоді психологічних проблем, таких як депресія, тривожність, травматичний досвід, булінг тощо. Ви матимете можливість роздрукувати свої відповіді після заповнення опитувальника аби самостійно проаналізувати їх або, за потреби, звернутись до психолога або іншого фахівця.

Пройти опитування можна на комп’ютері, планшеті або смартфоні за посиланням:

https://survey.univd.edu.ua/index.php/875963 

Ви можете також пройти опитування натиснувши на цей банер на сайті навчального закладу або через наведений QR код.

Опитування проводиться Соціологічною Асоціацією України та Харківським національним університетом внутрішніх справ за підтримки Департаменту науки і освіти ХОДА в межах комплексної регіональної Програми забезпечення публічної безпеки і порядку та протидії злочинності на території Харківської області на 2020-2022 роки, дослідження включено до Плану заходів на 2021 – 2023 роки з реалізації стратегії розвитку Харківської області на 2021 – 2027 роки. Це опитування регулярно проводиться з 1995 року серед студентської молоді м.Харкова. З даними звітів за попередні роки можливо ознайомитись за посиланням https://doi.org/10.32631/dr2021

Якщо у Вас є питання відносно цього дослідження Ви можете їх встановити відповідальному виконавцю – кандидату соціологічних наук, доценту Сердюку Олексію Олександровичу, e-mail: serdyuk@univd.edu.ua Відповіді на запитання займуть у Вас приблизно 20 хвилин. За необхідності Ви можете перервати заповнення і повернутись назад у вільний час. 

Якщо Ви готові взяти участь в опитуванні – перейдіть за посиланням:

 https://survey.univd.edu.ua/index.php/875963