Сьогодні, 6 лютого відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day)

В наш час весь світ безперервно користується інтернетом для роботи, навчання, розваг, банківських розрахунків, переказів коштів і тому кібербезпека є дуже актуальною.
Сьогодні, 6 лютого відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day). В Чугуєво-Бабчанському лісовому фаховому коледжі також були проведені лекції “Поради з кібербезпеки та схеми шахрайства у воєнний час” за матеріалами на тему платіжної безпеки, розробленими експертами Національного банку України в межах Всеукраїнської інформаційної кампанії з протидії платіжному шахрайству #ШахрайГудбай. На заняттях з фінансової грамотності студенти-першокурсники ознайомилися із правилами платіжної безпеки та порадами як вберегти себе від випадків шахрайства. Покращили обізнаність про кібергігієну, платіжну безпеку та сформували для себе культуру безпечної поведінки у віртуальному просторі.