Студентська спільнота та педагогічний колектив коледжу долучилися до перегляду профільних освітніх серіалів…

🔰🔰🔰З метою підвищення рівня компетенцій у сфері кібербезпеки для протидії потенційним загрозам в умовах
повномасштабного вторгнення росії на територію України, студентська спільнота та педагогічний колектив коледжу долучилися до перегляду профільних освітніх серіалів “Кіберняні”, “Обережно! Кібершахраї” на платформі Дія.Освіта.

Під час індивідуального перегляду кожен мав змогу:
✅ ознайомитися з базовими правилами цифрової безпеки;
✅навчитися розпізнавати найпопулярніші схеми обману: заміна SIM-карти, викрадення телефону, фішинг, шахрайські дзвінки, доступ до комп’ютера тощо;
✅дізнатися, як убезпечити свій обліковий запис, листування в месенджерах, мережу Wi-Fi, оплату онлайн;
✅зрозуміти, як захистити себе від основних схем хакерства: що робити з підозрілими листами, SMS-повідомленнями та підкинутими флешками;
✅ отримати сертифікати.

Серіали розроблені Міністерством цифрової трансформації України за підтримки проєкту агентства з міжнародного розвитку США (USAID) «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» та значного внеску в курс Кіберполіції, НБУ, Держспецзв’язку, CERT-UA й Комітету ВРУ з цифрової трансформації, компанії з кібербезпеки 10Guards, компанії Cyberlab і компанії Moneyveo.