Творчість – процес нескінченний

Творчість, як відомо, субстанція безперервна. Вона не має святкових і вихідних, але може причаїтися й очікувати своєї миті, не має вона відпусток. Може статися навпаки – саме у періоди виробничого затишшя, наче розбійник, який вискочив з-за рогу, так і натхнення створює щось неперевершене.

Художню самодіяльність у коледжі реалізовують по-справжньому талановиті люди – професійний хореограф, вокалістка, декламатор Юлія Сиромятникова. Незважаючи на зовсім молодий вік, спадково творча особистість Юлія не залишає байдужим жодного, хто має можливість бачити і чути її. А також є наставником і натхненником гурту сучасної хореографії “Інсайд”. І, звичайно, гурт чекає поповнення зі студентів набору 2021 – дівчат і хлопців, які бажатимуть підтримати артистичність коледжу і власну фізичну форму.

Володимир Корсаков – це ім’я реклами не потребує: музикант у всіх розуміннях цього слова, чий спів і гра на гітарі байдужим не залишають нікого. А ще – оператор, звукооператор, автор сили-силенної відео найрізноманітнішої тематики, людина з тонким смаком і тактовністю, коли в інших терпець увірвався.

Цьогорічні вступники, подаючи документи до коледжу, цікавляться, чи є гуртки художньої самодіяльності. Звичайно, є, і їм потрібна талановита і працелюбна молодь. То ж зустрінемося в аудиторіях, на репетиціях і … на сцені!