У ЧБЛФК відбувся Конкурс творчих робіт студентів з Охорони праці і БЖД

15.01-10.02.2024 року відбувся Конкурс творчих робіт студентів з Охорони праці і БЖД  «Безпека  сучасного УКРАЇНЦЯ», організатором якого є обласне методичне об’єднання Охорони праці та БЖД.

Мета Конкурсу – підвищення особистої безпеки та адаптації в сучасному світі, популяризація серед студентської молоді культури безпечної праці, пропагування сучасних підходів до управління охороною праці, оцінки ризиків, формування превентивної культури безпеки праці, виявлення та підтримка талановитої молоді.

Дипломом І ступеня відмічена робота  «Підготовка лісоруба перед початком лісосічних робіт». Автор  студент 141 групи спеціальності 205 «Лісове господарство» Білокобила Олександр, керівник майстер вн Чумак Б.В.

Диплом ІІ ступеня:  «Правила техніки безпеки під час навчальної практики “Лісові культури і лісомеліорація”» . Автор студентка 132 групи спеціальності 205 «Лісове господарство» Тітова Аліна, керівник  Літвінова Н.М.

Диплом ІІІ ступеня: « Інструкція з охорони праці для слюсарів з ремонту та ТО колісних транспортних засобів».  Автор студент 241 групи спеціальності 208 «Агроінженерія» Рєзванов Руслан , керівник Конарєв О.О.

Вітаємо переможців!