Відбулося відкриття меморіальної дошки на честь Романа Федоровича Хворостяного

Серця присутніх наповнені смутком і глибокою повагою. Коледжівська родина знову зустрілася зі своїм директором Хворостяним Романом Федоровичем, як завжди усміхненим, добрим, щирим. Він тепер уже буде поряд з усіма в тому місці, де провів більшу частину свого життя. Але лише мовчазно спостерігатиме з меморіальної дошки на фасаді коледжу.

08 грудня 2023 року у Кочетку скорботною хвилиною мовчання вшанували пам’ять нашого Героя та всіх загиблих захисників України. Відбулося відкриття меморіальної дошки на будівлі головного корпусу Чугуєво-Бабчанського лісового фахового коледжу до річниці загибелі директора Хворостяного Романа Федоровича.

Рік пройшов із дня загибелі Романа Федоровича від рук російського ворога, коли він виконував свій святий обов’язок – захищав рідну українську землю.

Почесне право відкрити меморіальну дошку було надано дружині та доньці героя.  Жодними словами не утішити рідних і близьких… Але дружина, Любов Петрівна, і далі продовжує службу в тому ж підрозділі ЗСУ, де ще рік тому була разом зі своїм чоловіком.

Дуже багато людей присутні в цей день – рідні, колеги, друзі, бойові побратими, керівництво громади. Багато слів, сліз і смутку. Досі гірко та важко на душі.  Він був таким порядним, добрим, людяним і щирим. І справді йдуть від нас кращі з кращих. Але ми всі розуміємо, що ця жертва була не марна. Бо Роман Федорович загинув задля життя інших, задля спокою і миру на нашій землі. Він вірив у щасливе майбутнє молодого покоління, яким завжди опікувався і як директор коледжу і як батько. Гіркота втрати нестерпна. Але наша пам’ять про цю людину завжди жива, нетлінна і вічна.

Тепер Роман Федорович з меморіальної дошки щодня зустрічатиме і проводжатиме нас поглядом, нагадуючи, що наші воїни поклали життя заради того, щоб ми жили достойно й завжди пам’ятали про цінність самого життя.