Вітаємо усіх із “Днем знань” та початком нового навчального року!

“Такого ще не було”, – вислів, що набув прямого значення у багатьох галузях нашого життя після 23 лютого. Такого свята Першого дзвоника ми ще не знали, але сміливо зробили крок у новий навчальний рік, бо, без перебільшення, можна сказати, що немає родини, яка б зовсім осторонь стояла від освіти. Особлива увага прикута до теперішніх першокурсників, хоча набір ще триває. Вони – особливі і всім хочеться, щоб залишилися єдиними, хто вступав до закладів передвищої фахової освіти дистанційно, замість традиційних екзаменів складав індивідуальну співбесіду, “ловив” інтернет на балконах і дахах будинків, насторожено відповідав на запитання білету під час відеозапису, чухав потиличку на почуте додаткове запитання, мучився сумнівами, але говорив, бо життя триває. Життя й далі триватиме, тому потрібно навчатися ремеслу, розширювати власний світогляд, формувати критичне ставлення до суспільних процесів, ставати національно свідомою і високоморальною особою. Дорогі студенти, випускники, наші Захисники! Вітаємо вас з початком нового навчального року в нашому коледжі і в Україні! Миру всім нам, життя, здоров’я, освіченості! Усе буде Україна, адже нам так потрібні пари й екзамени, змагання з футболу і посиденьки в буфеті, випускні вечори і зустрічі випускників!