ВОНИ ЗАГИНУЛИ, ЩОБ ЖИЛА УКРАЇНА

Напередодні професійного свята працівників лісової галузі в нашому коледжі відбулося декілька заходів, зокрема, відкриття експозиції Пам’яті полеглих випускників коледжу проти російської агресії. Про це говорити боляче, але говорити треба постійно, бо тепер пам’ять про них стала їх єством, їх присутністю серед нас – живим завдяки їм.

Міський голова Чугуєва Галина Мінаєва відвідала експозицію, а також оголосила подяку колективу коледжу за самовідданість своїй справі, гарантування цілодобового функціонування укриття під час загроз обстрілів, надання безкоштовного тимчасового житла людям, які прибули із зон бойових дій.

Подяку і привітання з нагоди заснування селища 382-х років тому оголошено усім мешканцям Кочетка, які під час воєнного стану не занепали духом і підтримували цілісність своєї громади і країни, провели на фронт чимало своїх земляків, пам’ятають і цінують подвиг тих, кого вже немає серед нас.

І, звичайно, працівники лісової галузі нашого коледжу теж не опинилися поза увагою Галини Миколаївни.
Найщиріші вітання й подяка за щедрий внесок у процвітання лісівничої справи прозвучали на їх адресу. Коледж, якому 101 рік, живий, функціонує, має амбітні плани на перспективу є таким завдяки віртуозам цієї справи.