Всесвітній день прибирання
Студенти й викладачі, майстри виробничого навчання й працівники коледжу взяли активну участь у проведенні акції Всеукраїнського молодіжного руху “Let’s do it Ukraine” спільно з міжнародним рухом “Let’s do It World ” за підтримки Міністерства молоді та спорту України та інших організацій у Всесвітньому дні прибирання. Символічно, що акція проводилася напередодні Дня працівника лісу. Чисті узбіччя селища, лісо-паркова зона, дендрологічний парк довкола коледжу були звільнені від сміття органічного і неорганічного походження. Сподіваємося, що такий захід набуде популярності, оскільки чистота довкілля є гарантією фізичного і морального здоров’я кожного з нас.
![](https://cblk.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/MicrosoftTeams-image-20-1024x768.jpg)
![](https://cblk.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/MicrosoftTeams-image-13-472x1024.jpg)
![](https://cblk.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/MicrosoftTeams-image-14-768x1024.jpg)
![](https://cblk.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/MicrosoftTeams-image-15.jpg)
![](https://cblk.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/MicrosoftTeams-image-16.jpg)
![](https://cblk.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/MicrosoftTeams-image-17-1024x768.jpg)
![](https://cblk.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/MicrosoftTeams-image-18-1024x768.jpg)
![](https://cblk.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/MicrosoftTeams-image-19-1024x768.jpg)
![](https://cblk.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/MicrosoftTeams-image-20-1024x768.jpg)