Закінчення – це завжди новий старт

От і скінчився 2020 – 2021 навчальний рік. Були протягом нього занепади духом і несподівані ідеї для вирішення власних проблем, карантини й канікули, були практики й виснажливі будні, свята і зустрічі. Нарешті складено заліки й екзамени, захищено звіти, отримано чи не найцінніший для кожного випускника документ – диплом молодшого спеціаліста.
Але там, де закінчується одне, обов’язково починається нове. Життя продовжується. У коледжі воно продовжується для минулорічних новачків, які тепер другий курс, а третій і четвертий вважають себе ледь не ветеранами освіти. Успіху усім, наполегливості у досягненні поставленої мети, адже кожен її має, та й не одну. І не забувайте свій маленький коледж, свою альма – матер.