Спеціальних дисциплін спеціальності «Лісове господарство»

Циклова комісія спеціальності “Лісового господарства”

     На цій спеціальності йде підготовка фахівців лісової галузі – майстрів лісу, які будуть вирощувати ліс, оберігати його від пожеж, шкідників, хвороб, незаконної рубки, слідкувати за ростом і розвитком лісових насаджень. Підготовка висококваліфікованих спеціалістів лісового господарства, тих, які дійсно спроможні створювати ліси, ними користуватися.

    Спеціалістів такого профілю гостро потребує лісогосподарська галузь. Працівник лісу – професія романтиків. Працюючи у лісництві, в державному підприємстві, лісовому розсаднику, на різноманітних озеленювальних організаціях, в проектному або науково-дослідному інституті, на базі авіаційної охорони лісів, в лісовпорядкувальній партії і в багатьох інших організаціях, ти знаєш, що стараєшся для майбутніх поколінь.

Яковлєва Майя Павлівна – Голова циклової комісії, викладач дисциплін “Геодезія” та “Лісозахист”
Дранник Тетяна Володимирівна – викладач дисципліни “Лісові культури і лісова меліорація”
Сметана Ірина Степанівна – викладач дисципліни “Лісова таксація і лісовпорядкування”
Бєлова Людмила Юріївна – викладач дисциплін “Ботаніка” та “Недеревні ресурси лісу”
Мороз Володимир Іванович – викладач дисципліни “Лісівництво”
Солодовник Валерій Миколайович – Викладач дисциплін “Охорона природи”, “Основи технології лісового господарства”, “Лісокористування”
Чумак Борис Вікторович – Майстер виробничого навчання
Шульженко Надія Михайлівна  викладач дисциплін  “Дендрологія”, “Озеленення населених місць”, “Дендрологія і лісівництво”
Лялін Іван Іванович –  викладач дисциплін «Лісова таксація і лісовпорядкування»
Дегтярьов Микола Григорович – викладач дисциплін «Лісомисливське господарство», «Біологія лісових звірів і птахів», «Анатомія та фізіологія мисливських звірів та птахів», «Товарознавство продукції мисливського господарства”
Дегтярьов Микола Миколайович – викладач дисциплін “Мисливствознавство” «Біологія мисливських звірів та птахів», Мисливська кінологія»

Відео. “Посадка дерев за участю ЧБЛК ,  біля Чугуївської районної поліклініки. 2018р. “